ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЬОГОДНІ СВІЙ 19-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧАЄ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

СЬОГОДНІ СВІЙ 19-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧАЄ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, свій День Народження відзначає народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві», який було створено 1 квітня 1996 року при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Незмінним керівником, балетмейстером колективу є завідувач кафедри хореографії та художньої культури, доцент Людмила Михайлівна Андрощук.

Візаві

За ці роки наполегливої праці, хореографічний колектив «Візаві» допоміг тисячам талановитих студентів розкрити у собі хист до хореографії, дав змогу кожному запалити свою зірку на творчому небосхилі мистецтва танцю.
Шановна Людмило Михайлівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 19-річчя від дня створення Вашого славетного колективу. Бажаємо Вам незгасаючої енергії, творчого натхнення та міцного здоров’я! Зі святом!

З повагою,
колектив мистецько-педагогічного факультету

2 коментарі до “СЬОГОДНІ СВІЙ 19-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧАЄ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»”

1. Людмило Михайлівно, терпіння вам, наснаги та нових творчих проектів. Ваші студенти мають на кого рівнятися.

2. Щиро вітаю! нехай муза танцю завжди буде з вами! Щасти вам у всіх починаннях!