ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА “МЕСУ МИРУ”

ЗАПРОШУЄМО НА “МЕСУ МИРУ”

Меса миру

3 грудня 2015 року в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться друга прем’єра “МЕСИ МИРУ” сучасного британського композитора КАРЛА ДЖЕНКІНСА.

афіша 1

Програму виконує молодіжний хор у складі студентів та викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Соло сопрано – Ілона Мельник
Флейта – Єлена Васич
Труба – Ярослав Яшан та Володимир Дишлевий (соло труби – Ярослав Яшан)
Перкусія – Владислав Іванов
Рояль – Ірина Бойко
Баян – Катарина Богичевич та Боян Васич
Художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін – Оксана Прокулевич.
Монтаж відео – Віталій Михайленко.
(Тривалість – 1 год.)