ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

28 листопада 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться ІХ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація музичного виконавського мистецтва, зокрема, інструментального, підвищення рівня виконавської підготовки артистів солістів-інструменталістів та артистів ансамблю, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих музикантів-інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

Положення про ІХ Всеукраїнську двотурову студентську дистанційну олімпіаду з інструментального мистецтва:

Завантажити (DOC, 66KB)

30 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ І КУРСУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ30 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ І КУРСУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

30 жовтня о 14:00 в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться презентація студентів І курсу мистецько-педагогічного факультету. В програмі презентації виступи студентів спеціальностей: “Музичне

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ПСИХОЛОГОМ УНІВЕРСИТЕТУЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ПСИХОЛОГОМ УНІВЕРСИТЕТУ

5 жовтня на факультеті мистецтв відбулась зустріч практичного психолога Бобриньової С.Д. зі здобувачами перших курсів ОС “Бакалавр”, “Магістр”. Тема бесіди: «Адаптація студентів до ЗВО. Вміння діяти (працювати) в колективі». Студенти