ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 28 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Конференція студентська

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Музичне мистецтво.
2. Образотворче мистецтво.
3. Декоративно-прикладне мистецтво.
4. Мистецтво дизайну.
5. Хореографічне мистецтво.

Робочі мови конференції: українська, російська.

З повагою, оргкомітет