ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги, студентство!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань. Божого Вам благословення, радісних свят і щедрої долі! Христос Воскрес!

Адміністрація факультету

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт ОКР «Магістр» та ОКР «Спеціаліст» денної та заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво». Ця подія стала справжнім святом краси і творчості! На розгляд Державної

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Волошин Петро Миколайович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо  Вас  з нагоди  цього

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка присвячується 19 листопада об 11:00  Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ