ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана факультету мистецтв з наукової роботи, художній керівник народного аматорського інструментального ансамблю «Акварелі», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!

Шановна Віро Степанівно! Вітаємо Вас з Днем народження!

Хочемо побажати Вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, здійснення заповітних бажань, завжди святкового настрою і позитивних думок. Нехай кожен день приносить яскраві враження, приємні сюрпризи і нові знайомства.

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”