ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Цими сонячними травневими днями свій День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва  Коваленко Юрій Вікторович.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Юрію Вікторовичу!

Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на творчій ниві. Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму та великих успіхів у творчій та педагогічній праці, нових вагомих здобутків на життєвій ниві.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

З повагою,адміністрація факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва