ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ “ЧОТИРИ СТИХІЇ”

ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ “ЧОТИРИ СТИХІЇ”

Шановні викладачі та студенти! Колектив кафедри хореографії та художньої культури запрошують на перегляд хореографічної вистави “Чотири стихії” у постановці студентів четвертого курсу напряму підготовки 6.020202 “Хореографія*”, що відбудеться в рамках кваліфікаційного іспиту в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 14 червня 2016 року о 14:00 год. Запрошуються усі бажаючі! Вхід вільний!

Запрошення І сторона

Колектив кафедри хореографії та художньої культури