ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ШИЛЛЕРА

СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ШИЛЛЕРА

Шановні викладачі та аспіранти!
Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,
яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Парижу
в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Парижі)
«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера»
18-28 квітня 2017 р.
Сертифікат на 108 годин

Програма стажування
Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.
Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.
Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.