ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 березня 2017 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва;
2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

Тези доповідей будуть видрукувані до початку конференції у збірнику матеріалів конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Тези приймаються до друку українською, російською, англійською або польською мовою.

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів.
З повагою, оргкомітет.