ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ ПАМ’ЯТІ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ – АНАТОЛІЯ АВДІЄВСЬКОГО

21 березня, студенти 42 групи кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін відвідали грандіозну подію, що відбулася в місті Одеса, концерт пам’яті народного артиста України, лауреата національної премії України імені Т.Г. Шевченка, Героя України – Анатолія Авдієвського.

За участю Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки, солістів та оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету – “Коли я піду від лиця Твого Господи”...

В першому відділенні концерту прозвучали кращі зразки духовної музики у виконанні хору a cappella під керівництвом заслуженого діяча культури України, народного артиста України Зеновія Корінця: М. Лисенко, О. Архангельський, Г. Гаврилець, К. Стеценко, М. Березовський, М. Леонтович.

У другому відділенні всесвітньо відомий хор виконав месу Requiem В. А. Моцарта у супроводі солістів та оркестру театру під керівництвом диригента театру – Валерія Регрута.

Наші відвідувачі насолодилися неперевершеним, зразковим виконанням шедеврів хорового мистецтва видатних авторів світової та української духовної музики, отримали масу задоволення, приємних вражень та незабутніх емоцій!