24 березня у рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася І Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва.
Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.
Учасниками Олімпіади стали учні шкіл міста Умані, Христинівки, Бершаді, Звенигородки, Тульчина, с.Угловатка – усього 20 учасників.
Завдання складалися з двох блоків – теоретичний (тести з теорії образотворчого мистецтва), практичний (творча робота, виконана в будь-якому художньому матеріалі).
Не зважаючи на хвилювання, всі успішно справилися із завданнями.
Результати олімпіади:
Дипломи переможця І ступеня:
Запісецький Максим В’ячеславович – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4;
Петренко Анастасія Русланівна – Уманський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум»;
Руденко Анастасія Юріївна – Уманський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум».
Дипломи переможця ІІ ступеня:
Кузьменко Вікторія Іванівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім.М.П.Бажана;
Бурчак Людмила Вікторівна – Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
Мельник Аліна Вікторівна – Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.
Дипломи переможця ІІІ ступеня:
Зінченко Дар’я Іванівна – Навчально-виховний комплекс «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Руденко Анна Тимофіївна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова;
Хмарук Катерина Сергіївна – Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.
Дипломи учасників олімпіади:
Німенко Тетяна Володимирівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;
Кравець Валерія Ярославівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;
Кравченко Валерія Юріївна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;
Чверкалюк Катерина Олександрівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім.М.П. Бажана;
Каша Лілія Анатоліївна – УНВК загальноосвітня школа № 10-медична гімназія;
Ткачук Анастасія Віталіївна – Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
Москович Олександра Дмитрівна – Уманський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум»;
Бевз Вікторія Вадимівна – Угловатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
Антоненко Михайло Вікторович – Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Ми щиро вітаємо всіх учасників Олімпіади, а також висловлюємо подяку педагогам, які підготували їх до участі в І Регіональній учнівській олімпіаді з образотворчого мистецтва:
Нижник Людмилі Михайлівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;
Половець Діані Станіславівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова;
Дунаєвій Ліні Володимирівні – Уманський НВК ” Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум”;
Пісняк Валентині Степанівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4;
Цимбал Світлані Миколаївні – Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
Санєєвій Галині Іванівні – Угловатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
Лавриненко Анні Петрівні
Мельник Ользі Олексіївні
Бажаємо всім подальших творчих успіхів, натхнення і віри в свої сили!