ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ХОРЕОГРАФИ ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЙНУ ПОДОРОЖ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

Здійснюючи освітній процес відповідно до сучасних вимог підготовки майбутніх учителів хореографії, колектив кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини використовує максимум форм і методів у процесі своєї діяльності з метою якісного забезпечення окреслених завдань, де важливе місце займають екскурсії, які мають потужний виховний потенціал.

Із зміною суспільно-інформаційних парадигм, розширенням спектру освітніх концепцій, підходів, методологій і методик екскурсія не тільки не втрачає свого значення як особливого творчого процесу пізнання, але постійно демонструє його нові аспекти, можливості, проявляє його універсальний невичерпний характер, направлений на творчий розвиток особистості студентів-хореографів.

26 жовтня викладачі та студенти хореографи здійснили екскурсійну подорож до столиці України. Учасники групи відвідали найвідоміші місця Києва. Традиційно, з метою активного відпочинку, випробовували свої хореографічні здібності на льодовій арені, милувалися центральною площею міста, на якій відбувалися найважливіші для нашої країни історичні події. Відвідали Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні та ін.

На завершення побували у Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Г. Шевченка з метою перегляду балетної вистави «Шехерезада» у постановці Віктора Яременка на музику симфонічної сюїти Миколи Римського-Корсакова. А також балет «Пахіта» у постановці Микити Долгушина на музику Людвіга Мінкуса.