ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Шановні студенти!

ЗАПРОШУЄМО

Вас взяти участь у роботі

ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції

«Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів»,

яка відбудеться 20 квітня 2017 р.

на базі факультету мистецтв

Робота конференції планується

за такими напрямами:

1. Музичне мистецтво.
  2. Образотворче мистецтво.
  3. Декоративно-прикладне мистецтво.
  4. Мистецтво дизайну.
  5. Хореографічне мистецтво.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Матеріали та грошові перекази просимо надсилати за адресою:

20308, м. Умань 8, Черкаська обл., поштове відділення № 308 з поміткою:

до запитання Волошину Петру Миколайовичу

Електронна версія