ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

У цей чудовий, літній день свій ювілейний день народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Доніна Олена Юріївна!

Шановна Олено Юріївна – бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, довголіття та творчого натхнення!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем майбутнім від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання і музика вінчають!

Адміністрація факультету мистецтв,

кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

24 вересня відбувся концерт-презентація студентів-першокурсників спеціальності «Музичне мистецтво» факультету мистецтв, організований та проведений викладачами кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін та кафедрою інструментального виконавства. Студенти яскраво представили інструментальні та вокальні твори

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

24 січня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов День відкритих дверей.  З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна. Ознайомивши гостей із основними перевагами навчання