ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Біленький  Іван Станіславович.

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної  творчої наснаги та завзяття. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів. Міцного здоров’я, щастя й благополуччя на довгі-довгі роки!

НЕФОРМАЛЬНА ТА ІНФОРМАЛЬНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИНЕФОРМАЛЬНА ТА ІНФОРМАЛЬНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ

29 листопада 2023 р. відбулася робоча зустріч НПП факультету мистецтв з координатором з питань акредитації, ліцензування та якості освіти УДПУ, кандидатом педагогічних наук, доцентом Левченко Наталією Володимирівною. Тема зустрічі: «Особливості

Регламент роботи другого дня конференції (за київським часом) 9 квітня 2021 р. 10.00 майстер-клас спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Черкаської дитячої музичної школи № 1 імені М. В. Лисенка Л.O. Мусеровської на тему: «Вокально-технічний розвиток