ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович!

Шановний Леоніде Володимировичу! Вітаємо Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам щастя, здоров’я, благополуччя, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Колектив факультету мистецтв