ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАСИ З МАКРАМЕ ТА ГРИМУ

Нещодавно в рамках співпраці між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Уманським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 – медичною гімназією» студенти факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво»: Макогоненко Ірина, Закренична Дар’я, Лисенкова Юлія, Трач Ірина, Лаврушина Ірина, Любонько Марія, Величко Каріна провели майстер-класи з макраме «Чарівні вузлики» та гриму «Впізнай мене».

Медична гімназія одна із шкіл у місті в якій запроваджено програму сприяння здорового способу життя. Недаремно, саме 5 квітня, в день здоров’я Уманський НВК № 10 святкує свій день народження. У програмі традиційно відбувався забіг, до якого долучилися учні 1-11 класів, їхні батьки та вчителі школи.

Після забігу було проведено різноманітні майстер-класи і частування кашею. Наших студентів також пригостили смачним частуванням. Бажаємо успіхів та подальшої співпраці.

Прокоментуй!  • квітня 12, 2019