ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАСИ З МАКРАМЕ ТА ГРИМУ

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАСИ З МАКРАМЕ ТА ГРИМУ

Роздрукувати публікацію

Нещодавно в рамках співпраці між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Уманським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 – медичною гімназією» студенти факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво»: Макогоненко Ірина, Закренична Дар’я, Лисенкова Юлія, Трач Ірина, Лаврушина Ірина, Любонько Марія, Величко Каріна провели майстер-класи з макраме «Чарівні вузлики» та гриму «Впізнай мене».

Медична гімназія одна із шкіл у місті в якій запроваджено програму сприяння здорового способу життя. Недаремно, саме 5 квітня, в день здоров’я Уманський НВК № 10 святкує свій день народження. У програмі традиційно відбувався забіг, до якого долучилися учні 1-11 класів, їхні батьки та вчителі школи.

Після забігу було проведено різноманітні майстер-класи і частування кашею. Наших студентів також пригостили смачним частуванням. Бажаємо успіхів та подальшої співпраці.

Прокоментуй!  • квітня 12, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію