ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ» ЗНОВУ В УДПУ!

ІІ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ» ЗНОВУ В УДПУ!

13 березня о 14:00 год. на базі факультету мистецтв відбувся ІІ етап загальноміського конкурсу дитячої творчості «Ми малюємо весну», в якому взяли участь учні 5-7 класів.

Гостинно зустріли на кафедрі образотворчого мистецтва юних художників та їхніх учителів, надавши для проведення заходу спеціалізовану аудиторію. Методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Інна Толобистюк побажала успіхів учасникам конкурсу і оголосила склад журі: канд. пед. наук, доцент Ольга Музика (голова журі), канд. пед. наук, доцент Анатолій Король, канд. пед. наук, доцент Леонід Базильчук.

Зручно розмістившись за мольбертами та столом, приготувавши художні матеріали (різні фарби і пензлі, кольорові олівці, пастель) юні митці стали творити!

Діти працювали 1,5 години, які пролетіли дуже швидко. Останній штрих, мазок, крапка – робота завершена! Нелегким було завдання визначення переможців, адже кожен малюнок був цікавим і неповторним! Діти вклали всі свої сили, любов і натхнення, показали високий рівень виконання і своє авторське бачення весняного образу! Порадившись, журі вирішило розділити конкурсні роботи за трьома номінаціями, і розподілити призові місця таким чином:

Номінація «Реалізм»
1 місце:
Кожуховська Мирослава, учениця 7-А класу закладу загальної середньої освіти № 4;
2 місце:
Клименко Дар’я, учениця 6 класу закладу загальної середньої освіти № 12.
3 місце:
Войченко Софія, учениця 6 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Юрчук Анастасія, учениця 6-А класу закладу загальної середньої освіти № 3.

Номінація «Фантазійний живопис»
Кондратюк Дана, учениця 8-Б класу закладу загальної середньої освіти №5;
Ройтенко Вікторія, учениця 7-В класу закладу загальної середньої освіти №11;
Беженар Євгенія, учениця 7-Б класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Кабанець Соломія, учениця 7-А класу закладу загальної середньої освіти №3;
Лановська Анастасія, учениця 6 класу закладу загальної середньої освіти №1.
3 місце:
Кучеренко Дар’я, учениця 6 класу закладу загальної середньої освіти №1;
Майборода Тетяна, учениця 6 –Б класу Уманського навчально-виховного комплексу №7;
Марченко Марія, учениця 7-В класу закладу загальної середньої освіти №14.

Номінація «Символічний живопис»
Сулима Анна, учениця 7 класу закладу загальної середньої освіти № 4;
Шмалюк Яна, учениця 6 класу закладу загальної середньої освіти № 11.
Семенова Дар’я, учениця 6 класу Навчально-виховного комплексу № 10;
Уманець Марія, учениця 7 класу закладу загальної середньої освіти № 8.

Щиро вітаємо усіх конкурсантів і їхніх педагогів, бажаємо подальших успіхів і творчих злетів! Нехай весна зігріє ваші серця!