ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 червня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ятло Людмила Григорівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення.

Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Бажаємо Вам духовних злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від колег!

З Днем народження!

Адміністрація та