ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 червня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ятло Людмила Григорівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення.

Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Бажаємо Вам духовних злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від колег!

З Днем народження!

Адміністрація та
професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «КВІТУЧА КРАЇНА»!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «КВІТУЧА КРАЇНА»!

У квітні 2020 р. в м. Умані відбувся ХІІІ дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «Квітуча країна». У молодіжній категорії солістів-виконавців Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли здобувачки ОС «Бакалавр» Харитонова Марія та ОС «Магістр»

ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Підведено підсумки Регіонального  інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!», який проходив на кафедрі образотворчого мистецтва Конкурс проводився серед вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування

ВІТАЄМО З НОВИМ 2015 РОКОМ!ВІТАЄМО З НОВИМ 2015 РОКОМ!

Шановні друзі! Минає 2014 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули свідомість українців на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2015 рік розіб’є