ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна!

Шановна Олено Віталіївно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва