Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/Semenova.jpg)
Шановна Олено Віталіївно!
Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!
Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва