ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИВІТАЛИ ВЧИТЕЛІВ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 4 МІСТА УМАНІ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ

В. О. Сухомлинський писав: «Велика виховна сила школи народжується там, де у людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель». Цей вислів саме про них, учителів закладу загальної середньої освіти № 4 міста Умані.

На передодні професійного свята – Дня учителя, привітати педагогічний колектив школи завітали студенти кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства нашого факультету.

Концертна програма була цікава і різноманітна, насичена позитивними емоціями та гарним настроєм! Вокальне мереживо з українських народних та сучасних пісень подарували присутнім наші вокалісти: Ірина Мілова, Аліна Дученко, дует у складі Марії та Ганни Павлишиних, яким допомогла підготуватись до концертного виступу старший викладач Н. А. Балдинюк, концертмейстер І. В. Бурлака.

Звістка про те, що на святі ще й виступатиме вже знане у цій школі тріо «Serbian Star» (художній керівник – доцент В. А. Гусак), буквально облетіла школу. Яскравий репертуар, глибоке, проникливе, віртуозне виконання музичних творів тріо «Serbian Star» переконливо довели про те, що будь-які розповіді про музичне мистецтво не можуть замінити «живе» спілкування з яскравими виконавцями. І чудове тріо у складі студентів факультету мистецтв – Александара Джорджевіча, Дарко Марковіча та Йована Дрманича подарували вдячним слухачам справжнє свято.

Глядачі були задоволені піднесеною атмосферою концерту і зустрічали виступи наших студентів бурхливими оплесками. Вигуки «Браво!», «Біс!» стали найвищою оцінкою виконавського рівня студентів, показником високого професіоналізму викладачів-музикантів нашого факультету.