ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Спортивно-оздоровчий СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ЗАБІГУ «ОДНА МИЛЯ»

В час інтерактивних технологій та інформаційного простору, коли сучасна молодь багато часу проводить у новомодних ґаджетах, пропаганда здорового способу життя є дуже вчасною. Так 31 травня, за сприяння факультету фізичного виховання, студенти нашого університету мали змогу долучитися до Всеукраїнського студентського забігу «Одна миля». Перший такий забіг був проведений 1 червня 2018 року за участю 15000 студентів зі ста навчальних закладів. Після чого було вирішено проводити цю естафету щорічно. Забіг проводився у Дендропарку «Софіївка», розпочавшись біля павільйону «Флора», де відбулася реєстрація, шикування учасників та невелика розминка.

Студенти факультету мистецтв взяти участь у даному заході, на рівні із іншими факультетами. Всі, хто розпочав старт успішно дійшли до фінішу, ніхто не зійшов із дистанції. Дякуємо організаторам за прекрасну можливість побувати у світі маленьких спортивних досягнень. Забіг присвячений закриттю 14-ї Всеукраїнської Універсіади України.