ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Спортивно-оздоровчий ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО АКЦІЇ #WHITECART З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ!

Спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. У Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, запрошуємо долучилися до акції #WHITECARD зі своєї домівки.

Умовами акції: атлетам та спортивним організаторам пропнується впродовж 2- 6 квітня викласти креативне фото із білою карткою й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті, а фото позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport та the_olympic_team_ua. Детальніше читайте на сторінках  Facebook.

Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!