Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/09/Obmanets-foto.jpg)
Шановна Людмило Олександрівно!
Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму! Залишайтеся завжди такою ж веселою, радісною, доброю, нехай все Ваше життя буде суцільним святом!
Адміністрація факультету,
колектив кафедри інструментального виконавства