ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ «ЕТЮДНИЙ ВЕРНІСАЖ»

ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ «ЕТЮДНИЙ ВЕРНІСАЖ»

Нещодавно були підведені підсумки ХІІ Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, талановитих дітей, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України. Темою конкурсу було відображення пори року «Зима».

Лауреатами І премії у номінації «Живопис» стали доцент кафедри образотворчого мистецтва Ольга МУЗИКА (живописний етюд «Зимові яблука») і здобувачка освітнього ступеня «бакалавр» Ірина БЄЛОВА (43 група, живописний етюд «Різдвяний янгол»).

Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі, бажаємо творчого натхнення, досягнення нових вершин! І довгоочікуваної Перемоги нам усім!!! Все буде Україна!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня свій День народження відзначає художній керівник та диригент “Молодіжного камерного хору”, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 вересня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж’янова Наталія Володимирівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я,

ЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ

Шановні науковці, викладачі та аспіранти! Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на стажування в один з провідних найсучасніших університетів Німеччини Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg Тема стажування: «Організація навчального процесу, інноваційні методи та підходи в