ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

25 жовтня 2018 року найактивніші студенти першого курсу факультету мистецтв (11, 14, 38, 39 групи) під керівництвом кураторів А. Коваленка та Л. Обманець відвідали музей Історії університету. Змістовну доповідь про становлення та розвиток Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розповіла завідувач музею Історії університету Джагулова Олена Ігорівна.

Студенти з цікавістю слухали про те, які історичні факти сприяли заснуванню навчального закладу, як змінювалася структура закладу, в яких приміщеннях був організований навчальний процес, який внесок здійснили ректори університету тощо. Приємним доповненням доповіді став перегляд презентації про розвиток факультету мистецтв підготовлений до 25 річниці його заснування. На відео студенти побачили своїх викладачів, творчі колективи факультету та змогли оцінити динаміку розвитку творчості на факультеті мистецтв за четверть століття.

На завершення екскурсії учасники заходу подякували Олені Ігорівні за цікаву доповідь та пообіцяли примножити досягнення Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.