ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

Сьогодні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 2728-л «Про проведення акредитаційної експертизи», на кафедрі хореографії та художньої культури розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Середня освіта (Хореографія) зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) за другим (магістерським) рівнем у складі: Чепалова Олександра Івановича – завідувача кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, доктора мистецтвознавства, професора (голова комісії); Ніколаї Галини Юріївни – професора кафедри музичного мистецтва і хореографії Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», доктора педагогічних наук, професора(член комісії).

Наразі комісія розглядає акредитаційну справу та проводить експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності закладу вищої освіти державним вимогам щодо акредитації освітньо-професійної програми Середня освіта (Хореографія) зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) за другим (магістерським) рівнем.