ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО ВРОЖАЮ «ОБЖИНКИ»

СВЯТО ВРОЖАЮ «ОБЖИНКИ»

15 грудня в селі Краснопілка Уманського району відбулося свято врожаю «Обжинки». Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Господарі землі-матінки, мудрі, самовіддані, невтомні, натхненні трудівники завжди заслуговують на слова вдячності та привітань. Так, святковим концертом їх привітали викладачі та студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Глядачі мали можливість переглянути та прослухати виступи: народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина»; народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві»; тріо «Serbian Star»; народного аматорського колективу «Софія»; Заслуженого працівника культури ‒ Валентина Купчика.