ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ОСВІТЯНИ!

Прийміть найщиріші вітання до професійного свята – Дня працівника освіти!
Здоровя Вам, життєвої сили та енергії. Нехай Вас завжди оберігає людська доброта, шана і щастя сплітається в долю. Нехай у Вашій родині завжди буде злагода і затишок. Нехай прекрасні почуття завжди зігрівають Ваше серце і дарують Вам наснагу для досягнення нових успіхів у Вашій благородній праці.

З повагою, декан мистецько-педагогічного факультету
Олена Володимирівна Дудник