«Молодіжний камерний хор» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (художній керівник та диригент – Оксана Прокулевич) став переможцем IV загальноміського конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда – 2019» в номінації «Наймасовіше виконання».
Колектив виконав твір Ігоря Поклада в аранжуванні Віктора Заволгіна – «Коляда».
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/Kolyada-2019-739x1024.jpg)
Вітаємо учасників колективу та керівника з черговою перемогою! Бажаємо подальших успіхів на творчій ниві!