20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙБУТНІ ХОРЕОГРАФИ ВІДВІДАЛИ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

МАЙБУТНІ ХОРЕОГРАФИ ВІДВІДАЛИ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Під час проходження педагогічної практики студенти-хореографи 3 та 4 курсів мали можливість відвідати семінар-практикум учителів хореографічного мистецтва закладів загальної середньої освіти міста Умані. Семінар відбувся на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9. Темою семінару була естетична спрямованість розвитку особистості засобами українського народного хореографічного мистецтва.

Під час семінару було продемонстровано практичні навички, що сприяють підвищенню ефективності естетичного виховання молодших школярів у процесі вивчення українського танцю.

Студенти мали можливість переглянути відкритий урок у 4 класі вчителя хореографії ЗОШ № 9 Малої Марині Іванівни на тему: «Робота над елементами українського народного танцю» та перейняти досвід педагога. Приємно відзначити, що Марина Іванівна є випускницею факультету мистецтв нашого університету.

Про психопрофілактику емоційного вигорання через проектування життєвих стратегій, планування та реалізацію особистісного потенціалу розповідали та давали практичні рекомендації педагог-організатор Тетяна Анатоліївна Тімуш та практичний психолог Оксана Олегівна Мухарська.

У ході семінару студенти також мали можливість переглянути позакласний захід «На гостину до Диканьки», підготовлений вчителем зарубіжної літератури Хливнюк Вірою Миколаївною, за участі вчителя хореографії Марини Іванівни Малої.

За словами студентів, семінар був цікавим і корисним. Для своєї подальшої робити вони не лише занотовували деякі корисні поради, а й фільмували елементи уроку, адже переконані, що це знадобиться їм у подальшому професійному зростанні.

Залишити відповідь

Схожі новини

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКАУСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Володимира Ігоровича Доценка. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства,

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ У СИСТЕМІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ У СИСТЕМІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

На факультеті мистецтв викладачами кафдри музикознавства та вокально-хорових дисциплін було проведено регіональний науково-методичний семінар на тему: «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти».

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Вперше Міжнародний день музики святкували 1-го