ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Шановні викладачі, студенти, гості!

Запрошуємо на відкриття Малої картинної галереї студентських робіт з образотворчого мистецтва, яке відбудеться 3 квітня 2019 року о 15:00 за адресою: вул. Садова, 28 (навчальний корпус №3 УДПУ імені Павла Тичини). Запрошуються усі поціновувачі образотворчого мистецтва!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва