І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

18-19 травня 2019 року в м. Умань відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча Країна».

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини в інструментальному жанрі стали студенти і доцент кафедри інструментального виконавства.

За рішенням журі Народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі» у складі: керівника – кандидата педагогічних наук, доцента Віри Калабської і студентів Анастасії Саченко, Людмили Семко та Владислава Мельника (у змішаній категорії) і Народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів Людмили Семко та Олександра Храновського (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Радзівіл) (у молодіжній категорії) стали лауреатами І ступеня. Серед солістів студенти (класу викладача Анатолія Коваленка) Олександр Денисенко (у дорослій категорії) і Ярослав Прилуцький (у молодіжній категорії) також стали лауреатами І ступеня.

Тож побажаємо професорсько-викладацькому колективу та студентам кафедри інструментального виконавства нових творчих досягнень!