ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 червня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Ятло Людмила Григорівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху не з’являлися труднощі та негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою. І хай завжди Вас оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом. Миру, добра та благополуччя Вам та Вашій родині!

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня 2019 р. відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» студентів ІV курсу 46 групи денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне виконавство» випускників кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРО ПРИЗНАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Нещодавно в приміщені актової зали нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбувся концерт оркестру народних інструментів факультету мистецтв (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська).