ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ТРІЙЦІ!

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ТРІЙЦІ!

Шановні колеги, дороге студентство!

Щиро вітаємо Вас, Вашу родину з одним з найвеличніших християнських свят ‒ святом Трійці!

День Святої Трійці ‒ одне з головних християнських свят. Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небеса.

Бажаємо Вам, щоб Дух Святий надихав всіх Вас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував кожному бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому!

Трійця

Адміністрація факультету

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 листопада в 101 аудиторії відбувся захист переддипломної практики студентів І курсу ОКР «спеціаліст» спеціальності «Образотворче мистецтво». До захисту практики майбутні спеціалісти поставилися відповідально, підготувавши належним чином документацію та надавши

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

Літо ‒ найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо в «Буковель» ‒ це кришталево чисте повітря, високі гори, вічнозелені смереки, гірські озера, ласкаве сонце та багато різновидів активного відпочинку та

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Шановні колеги, друзі, митці, студенти! Запрошуємо Вас 16 червня на 10.00  у 205 аудиторію Нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини на відкриту лекцію  художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячену таємницям творчого