ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «СОФІЯ» ОТРИМАВ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSIC UNIVERSE»!

З 24 по 26 червня 2019 року проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe».

В номінації «вокальні ансамблі» (народний вокал) факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляв Народний аматорський колектив «Софія», під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ‒ Василя Семенчука.

За рішенням високоповажного журі колектив став переможцем, виборовши диплом Лауреата І ступеня.

Вітаємо учасників та керівника колективу з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та перемог!