ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «АКВАРЕЛІ» ОТРИМАВ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSIC UNIVERSE»!

З 24 по 26 червня 2019 року у м. Одеса проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe».

В номінації «народні інструменти» факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляв Народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі», під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства ‒ Віри Калабської.

За рішенням високоповажного журі колектив став переможцем, виборовши диплом Лауреата І ступеня.

Вітаємо учасників та керівника колективу з перемогою! Бажаємо подальших успіхів і перемог на конкурсах різного рівня!