ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ НА ФЕСТИВАЛІ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ НА ФЕСТИВАЛІ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ

13 вересня студенти 2 і 3 курсів спеціальності «Хореографія» та викладач кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Людмила Гекалюк взяли участь у відкритті ІІІ Міжнародного фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна».

Хореографічною композицією «Калейдоскоп» студенти зачарували усіх присутніх. Шість п’ятиметрових полотен трансформувались то у прекрасні квіти, то у прапори, країн-учасників фестивалю, змінюючи картинки як у калейдоскопі. Постановником композиції стала викладач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Гекалюк, вона ж була і ведучою свята.

Відділ туризму Уманської міської ради подякував учасникам за участь у фестивалі та висловив сподівання на подальшу співпрацю.