ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «КВІТУЧА КРАЇНА»

ХІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «КВІТУЧА КРАЇНА»

13 жовтня в рамках творчого проекту «Тріумф-Фест» відбувся ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «Квітуча країна». Оцінювали виступи конкурсантів високоповажне журі у складі: І. Каліновської (голова журі ‒ заступник директора з навчальної роботи УОМУ ім. П. Д. Демуцького), Г. Безязичного (викладач УОМУ ім. П. Д. Демуцького), А. Коваленка (старший викладач кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини).

Змагаючись з кращими піаністами України у молодіжній категорії лауреатом ІІІ ступеня стала студентка факультету мистецтв ‒ Катерина Малишева (викладач ‒ І. Бойко).

Бажаємо студентам та їх викладачам подальших перемог!!!