ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка присвячується

19 листопада об 11:00

Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат
з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю

Черкаської обласної ради

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ
РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ
«ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ:
ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

У програмі науково-практичного семінару:

– «Мистецький вернісаж» – відкриття виставки творчих робіт студентівкафедри образотворчого мистецтва.
– Засідання круглого столу: «Інноваційні тенденції розвитку сучасної мистецької освіти: здобутки, проблеми, перспективи».
– Майстер-клас з мистецтва вокалу та презентація практичної складової предмету «Інтерпретація вокального твору як засіб творчого самовираження особистості» старшого викладача кафедри музичного мистецтва Балдинюк Надії Андріївни.
– Майстер-клас«Мистецтво кераміки» старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Лопушана Володимира Пилиповича.
– Презентація танцювальної вистави студентів кафедри хореографії та  художньої культури «Навколо світу за 60 хвилин», художній керівник проекту кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

КАФЕДРА МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА
КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА