ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 30-ЛІТТЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 30-ЛІТТЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Шановні викладачі, студенти, гості!

Запрошуємо Вас на святковий концерт з нагоди 30-ліття мистецьких спеціальностей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який відбудеться 22 листопада 2019 року о 13:00 год. у приміщенні актової зали навчального корпусу № 3.

Запрошуються усі бажаючі! Вхід вільний!

ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?ЩО ТАКЕ КОРУПЦІЯ? БЕЗЛІЧ ЇЇ «ОБЛИЧ», ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?

8 грудня 2022 року, на факультеті мистецтв в рамках тижня присвяченому академічній доброчесності, за ініціативи студентської ради факультету  відбулась тематична бесіда зі студентами на тему: «Академічна доброчесність. Освіта без корупції».

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВАПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Шановні колеги, студенти! Щиросердно вітаємо вас із державним святом – Днем захисника України, який відзначається у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, водночас із Днем Українського козацтва. Це – свято спадкоємності

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ У ІІ СЕМЕСТРІ!ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ У ІІ СЕМЕСТРІ!

Шановні студенти! Повідомляємо вам, що відповідно до рішення вченої ради факультету мистецтв освітній процес на факультеті мистецтв у період з 01.02.2021 р. по 14.02.2021 р. буде відбуватися виключно в дистанційному