ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 листопада, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Щановна Ольго Яношівно! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Хочемо побажати Вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, здійснення заповітних бажань, завжди святкового настрою і позитивних думок. Нехай кожен день приносить яскраві враження, приємні сюрпризи і нові знайомства.

Адміністрація,
професорсько-викладацький
та студентський колективи
факультету мистецтв

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 11 вересня, свій День народження святкує чарівна жінка, чудова особистість, професіонал своєї справи – концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо

СТУДЕНТИ ТА СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ВІТАЮТЬ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!СТУДЕНТИ ТА СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ВІТАЮТЬ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв, щиро вітають всіх Вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України! За 30 років незалежна Україна пройшла нелегкий шлях самоствердження та

СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у