ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ”

Шановні здобувачі вищої освіти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Наука. Освіта. Молодь», яка відбудеться 22 квітня 2020 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Вперше Міжнародний день музики святкували 1-го

«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Шановні здобувачі! Запрошуємо Вас до участі в конкурсі «Тарас Шевченко – духовна скарбниця України», який проводиться кафедрою образотворчого мистецтва з 15 березня по 10 квітня 2023 року!  Номінації конкурсу: Графіка

МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!

Народний аматорський колектив профспілок України «Молодіжний камерний хор» УДПУ імені Павла Тичини брав участь у Міжнародному онлайн-конкурсі «Talents of the 21st century» (Варна, Болгарія) і здобув звання Лауреата І ступеня