ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Шановні здобувачі!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі «Тарас Шевченко – духовна скарбниця України», який проводиться кафедрою образотворчого мистецтва з 15 березня по 10 квітня 2023 року!

Номінації конкурсу:

• Графіка
  • Живопис
  • Digital art (Цифрове мистецтво)

Конкурсні вимоги:

Формат роботи з графіки та живопису не менше А3 (297х420 мм) та не більше А2 (594 х 420 мм);

Формат Digital art не менше ніж 1200х1600 пікселів. Роботи подаються у цифровому вигляді (якісні зображення).

Умови участі:

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і виконану роботу на кафедру образотворчого мистецтва (вул. Садова, 28, 102 аудиторія). Електронний варіант заявки і якісне фото роботи надіслати на e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Тарас Шевченко – духовна скарбниця України».

Оцінювання робіт:

• композиція;
  • техніка виконання;
  • творча фантазія, оригінальність мислення та виконання (забороняється копіювання, запозичення композицій тощо);
  • ступінь емоційного впливу;
  • рівень володіння обраною технікою, матеріалом;
  • охайність роботи;
  • відповідність робіт ідейній тематиці.

Журі конкурсу:

Роботи конкурсантів переглядають члени журі з числа викладачів кафедри. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

Нагородження і проведення звітної виставки:

Оцінювання робіт проводиться за відповідними номінаціями з присудженням дипломів переможців І, ІІ, ІІІ ступеня. Допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу. У кожній номінації будуть визначені володарі Гран-прі, які отримають грошові винагороди.

По завершенню конкурсу буде організовано виставку у фойє корпусу №3, а також представлено на сайті факультеті мистецтв.

Чекаємо Ваші роботи!

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ УЧАСНИКА КОНКУРСУ

Завантажити (DOCX, 14KB)

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає талановитий педагог, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заступник декана факультету мистецтв з наукової роботи Козій Ольга Михайлівна. Вельмишановна Ольго Михайлівно, прийміть

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

У цей чудовий, літній день свій ювілейний день народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Доніна Олена Юріївна! Шановна Олено Юріївна – бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, довголіття та

На кафедрі інструментального виконавства (завідувач – професор Бай Ю. М.) продовжується активна і плідна підготовка випускників освітнього ступеня «Магістр» до державної атестації. Так, 28 листопада під час заняття з оркестрового класу (художній