29 травня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Білоус Аліса Олександрівна.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/Bilous-903x1024.jpg)
Шановна імениннице! Вітаючи з нагоди цього свята, від усього серця зичимо Вам щастя, здоров’я, кохання, натхнення та добробуту. Хай кожен день буде наповнений гарним настроєм, яскравими моментами та незабутніми враженнями!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/Vitajemo-z-Dnem-Narodzhennya.jpg)
Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва