ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

30 вересня День народження відзначає заслужений працівник культури України, керівник та учасник чоловічого тріо «Гонта», викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Купчик Валентин Анатолійович.

Вітаючи з цим чудовим святом, зичимо Вам щастя та здоров’я, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів, успіхів у роботі, невичерпної творчої наснаги та завзяття, тепла та злагоди. Нехай усі Ваші починання завжди супроводжує надія та успіх, а доля подарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті!