ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ (ПРИСВЯЧЕНИЙ 90-ІЙ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ)

Концерт гітарної музики (присвячений 90-ій річниці заснування УДПУ імені Павла Тичини)

Щиросердно дякуємо доценту Коваленку Анатолію за якісно організовану роботу, а також усім виконавцям за хвилини радості, прекрасні емоції і професійне виконання творів. Бажаємо творчих злетів та натхнення!
Висловлюємо слова вдячності за організацію та допомогу у реалізації концерту ТК «Умань».

Адміністрація факультету