ЗАХИСТ ПРАКТИКИ

Виробнича практика

25 листопада 2020 року об 11.00 у режимі онлайн (платформа ZOOM) відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів  2 курсу ОС “Магістр” спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія), а саме 61-м, 67-м груп денної форми навчання та 263, 266 груп заочної форми навчання.

Виробнича практика є невід’ємною частиною підготовки магістрів до майбутньої професійної діяльності, сприяє поглибленому вивченню професійної діяльності вчителя-хореографа на основі засвоєних студентом теоретичних та практичних знань, фахових дисциплін і методики їх навчання, сформованих знань, умінь і навичок з виховної роботи.

Проходження практики дало можливість студентам-магістрантам долучитися до педагогічної діяльності та навчально-виховної роботи; ознайомитись з навчальним планом, програмами та посібниками загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів; встановити зв’язки між теоретичними знаннями, отриманими під час навчання.

Під час проходження практики студенти ознайомились із сучасним станом навчально-виховної роботи та передовим педагогічним досвідом освітніх закладів, співпрацювали з викладачами, вчителями, керівниками танцювальних колективів.

Практика допомогла виробити власний творчий підхід до педагогічної діяльності, виховати професійні педагогічні якості особистості.

На звітній конференції були присутні: керівник виробничої практики, кандидат педагогічних наук, доцент Бикова Ольга Вікторівна, заступник завідувача кафедри з практики, кандидат педагогічних наук Сизоненко Вікторія Анатоліївна та магістранти 61-м, 67-м груп денної форми навчання та 263, 266 груп заочної форми навчання, що успішно прозвітували про проходження виробничої практики.

Результати проходження виробничої практики представлені у сформованих папках зі звітними документами по практиці, які передбачені положеннями робочої програми.