ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Волонтерська спілка «Допоможемо разом» МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

23 листопада в Музеї культури та побуту Уманщини (відділ Уманського краєзнавчого музею) студент ІІ курсу факультету мистецтв, спеціальності «Образотворче мистецтво» Кукушкін Богдан провів майстер-клас «Мистецтво кераміки» для осіб із вадами слуху.

Богдан спочатку мовою жестів пояснив послідовність виконання роботи, а потім допомагав виконувати вироби в матеріалі. Глина – пластичний матеріал, і в руках майстра вона приймає ті форми, які він їй задає: спочатку це був гладущик для молока, потім – елегантна ваза для квітів… Захоплююче дійство, яке вимагає неабиякої вправності, відчуття матеріалу і просто закоханості в свою справу!

Майстер-клас пройшов у дружній та затишній атмосфері. На згадку про знайомство Богдан подарував усім присутнім свої маленькі сувеніри – глечики. А ще всі учасники змогли забрали із собою виріб, зроблений ними на гончарному крузі. Майстер на згадку про зустріч залишив свою авторську роботу, підписавши її «Для УТОГ від Богдана».

Дякуємо всім учасникам і організаторам майстер-класу! Богдану бажаємо здійснення творчих планів, нових проектів та ідей!